Buvtafeles.lv
Bezmakas piegāde visā Latvijā

Piegāde visā Latvijas teritorijā bez maksas!

Būvtāfele Tev tiks piegādāta bez maksas trīs darbadienu laikā pēc maketa apstiprināšanas (ja maketu apstiprināsiet līdz pl. 12:00).

Piegādi veicam ar kurjerpastu starpniecību, kas nodrošina, ka būvtāfeli saņemsi pie savām durvīm!

Tiklīdz pasūtījums tiks izsūtīts, nosūtīsim e-pastu ar sūtījuma izsekošanas numuru, kas nodrošina iespēju Internetā izsekot sūtījuma dzīves ciklu.

 

PIEGĀDES NOTEIKUMI

Piegādes Buvtafeles.lv tiek veiktas tikai Latvijas teritorijā. 

Buvtafeles.lv veic pasūtījumu apstrādi vienu reizi dienā, pulkstens 12:00. Visi pasūtījumi, kuriem Apmaksa un Maketa apstiprinājums no pasūtītāja ir saņemts līdz šim laikam, tiek piegādāti trīs darba dienu laikā visā Latvijas teritorijā.

Gadījumos, kad piegāde kavējas kādas nepārvaramas varas vai trešo pušu izraisītu apstākļu dēļ, klients par piegādes kavējumu tiek informēts,saņemot informatīvu e-pastu. Jautājumus, kas saistīti ar pasūtījumu piegādi, lūdzam adresēt uz e-pastu: pardosana@buvtafeles.lv.

Piegādes tiek veiktas tikai darba dienās - no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālas Latvijas Republikas Valsts svētku dienas.

Piegāde Latvijas teritorijā jebkuram maksas pasūtījumam ir bez maksas. Lai Buvtafeles.lv varētu nodrošināt piegādi trīs darba dienu laikā, pasūtītājam ir jāizpilda šādi nosacījumi:

  1. Piegādes notiek no plkst.10:00 līdz 17:00 pēc vietējā laika. Veicot pasūtījumu, ir jāņem vērā norādītie piegādes laiki un kā piegādes adrese ir jānorāda tā adrese, kurā pasūtījumu būs iespējams pieņemt konkrētās dienas piegādes laika ietvaros;
  2. Piegādes adrese ir jānorāda pēc iespējas precīzi. Papildus informācija, piemēram, kāpņu telpas numurs un dzīvokļa numurs (ja piegāde jāveic uz daudzdzīvokļu māju), ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai nepilnīgi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma;
  3. Jānorāda precīzs telefona numurs, uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes kurjers sazinās ar pasūtītāju telefoniski, pārliecinoties, ka pasūtītājs atrodas norādītajā adresē un varēs pieņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai uz šo numuru pasūtītājs nav sazvanāms, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.
  4. Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības Jūs lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt šī dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.

Lielu izpārdošanas akciju laikā, piegādes termiņš var tikt pagarināts. Precizāks piegādes termiņš šādā gadījumā ir norādīts e-pastā, kuru saņemsi tiklīdz veiksi pasūtījumu.

Ja rodas kādi jautājumi sakarā ar piegādes nosacījumiem, lūdzam sazināties pa e-pastu: pardosana@buvtafeles.lv